A tým: Vysoká výhra nad Ježovem

07.10.2011 22:32

SKST Čeložnice A 14 - 4 TJ Vlast Ježov B

Body hračů: Kalod 4,5/0; Hering 4,5/0; Kojecký 3,5/1; Valenta 1,5/1; Něnička 0/2

V páteční předehrávce třetího kola se poprvé v sezóně naši hráči představili domácím fanouškům. Jejich soupeřem byl Ježov B. S týmem z Ježova jsme se naposled utkali v sezóně 2008/2009 a tehdy jsme oba dva duely prohráli. Našemu týmu vstup do letošní sezóny skvěle vyšel a po prvních kolech měl na kontě plný počet bodů. Totéž se nedalo říct o pátečním soupeři, který měl na svém kontě tři body za remízu a prohru.

Na první domácí zápas se přišla podívat a hrstka domácích fanoušků, kteří od úvodních výměn povzbuzovali domácí tým. Dvojice Kalod - Kojecký svou čtyřhru jako v předchozích zápasech zvládli. Naše druhá dvojice Hering - Valenta měla o poznání těžší zápas. Po třech setech sice vedli, ale čtvrtý set prohráli a musel rozhodovat pátý set. Ten ovšem naše dvojice zvládla na výbornou a za výhru připsali druhý bod!

První bod hostů připsal Pavel Kůřil, který porazil Kojeckého. Ovšem na tento bod Ježov dlouho nedokázal odpovědět body dalšími. Naopak body za vyhrané zápasy připisovali naši hráči. K vidění byly také pětisetové bitvy v podání Valenty s Jestřábem, nebo Heringa s Pavlem Kůřilem. Právě zmiňovaný Roman Hering již prohrával 0:2 na sety, ale tento nepříznivý stav dokázal bojovným výkonem otočit na 3:2!

O tom kdo bude vítězem nebylo pochyb. Na poslední dva zápasy střídal Valenta, kterého nahradil jako v předešlém zápase Petr Něnička. Z našeho týmu si vedli suverénně Radek Kalod i Roman Hering, kteří vyhráli všechny zápasy. O něco hůře si vedl Jaroslav Kojecký a jeden bod přidal i Josef Valenta.

Vítězná série, která se již táhne od prosince minulého roku a čítá 15 vyhraných zápasů za sebou nebere konce. Další zápas naše áčko sehraje příští týden v neděli, kdy jede na silný Slovan Hodonín, což bude asi doposud nejtěžší soupeř.